Тут Ви можете завантажити договір
про співпрацю з нами
по продажу послуг
Готелю-музею "Під "Темплем"
Завантажити договiр
Готель-музей "Під "Темплем" розташований в самому центрі історичної частини Івано-Франківська.
Готель поєднує в собі всі складові для проживання під час ділової поїздки або туристичної подорожі: сучасне технічне оснащення номерів, сервіс, лобі-бар та найкращі умови для відпочинку. Вдале розташування у центрі ділового життя Івано-Франківська та зручне транспортне сполучення, створюють гостям комфортні умови, як для активної роботи, так і для відпочинку, необхідного після насиченого ділового дня.
Ми створили сучасний, такий, що відповідає всім стандартам европейської зірковості, комфортабельний готель. Будівля готелю жодним чином не порушила архітектурного комплексу величної пам'ятки мистецтва - синагоги Темпель.
В готелі враховані інтереси всіх гостей. Для ділових людей тут передбачені технічно оснащені номери, для туристів - музейні експонати та туристична агенція. І звичайно для них усіх - зручні номери і рецепція зі свіжою пресою. Візитна картка нашого готелю  лобі-бар "Цимес" - це перший в Західній Україні заклад справжньої еврейської кухні.
Маємо надію, що Готель-музей "Під "Темплем" стане візитною карткою нашого стародавнього міста: з багатою історією, з гарним рівнем сервісу, що відповідатиме високим вимогам сучасного світу.
У кожному номері зручні ліжка, журнальний стіл, шафа, вішак для верхнього одягу. Ванна кімната обладнана сучасною якісною сантехнікою.
Плата за проживання в готелі стягується у відповідності з єдиною розрахунковою годиною - 12:00 годин поточної доби за київським часом. Час заїзду в готель - 12:00 за київським часом. При виїзді з готелю необхідно звільнити номер до 12-00.
При необхідності продовження проживання, прохання завчасно узгодити час виїзду. При проживанні не більше доби (24 годин) плата стягується за добу незалежно від розрахункової години.
У разі скасування броні/заїзду менш ніж за три доби до запланованого прибуття стягується вартість одніїє доби проживання.
За проживання дітей у віці до 2-х  років в одному номері з батьками без надання додаткового місця та сніданку плата не стягується.
Послуги готелю, в тому числі проживання, ви можете оплатити готівкою, безготівковим перерахуванням, а також до оплати приймаються банківські кредитні карти та оплата за допомогою системи онлайн платежів iPay.
Ми приймає карти наступних платіжних систем: MasterCard та Visa International.
Замовлення номерів у Готелі-музею "Під "Темплем" здійснюється в онлайні, за телефонами, вказаними на головній сторінці сайту або через форму бронювання номерів.
русский
english
І головна І   І історія І   І лоббі-бар І   І меню лоббі-бару І   І відгуки І   І права І
76000, Україна, м. Івано-Франківськ
вул. Страчених, 7а, тел. 38 (0342) 595 333
офіційний сайт готелю