Дякуємо за відвідування нашого веб-сайту!

Будь ласка, прочитайте умови й правила користування веб-сайтом, перш ніж почати ним користуватися. Починаючи користуватися нашим веб-сайтом, Ви визнаєте умови, зазначені нижче. Умови користування можуть змінюватися, тому періодично переглядайте їх знову. У випадку Вашого небажання прийняти дані умови, Ви не маєте права користуватися даним веб-сайтом.
1. Авторське право
Власниками даного веб-сайту є ПП Фріс Р.І. та/або ПП Фріс С.Е. (надалі кожний окремо - Готель Під Темплем). Вся інформація: логотипи, торговельні марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії й зображення захищені Законом України «Про авторське право й суміжні права». Ви погоджуєтеся дотримуватися прав і обмежень, прийнятих на даному сайті. Готель Під Темплем дозволяє скачувати інформацію із сайту тільки в тому випадку, якщо Ви:
-  будете використовувати скачаний і/або видрукуваний матеріал в особистих, а не комерційних цілях;
- не будете модифікувати скачаний і/або видрукуваний матеріал чи вносити до нього які-небудь виправлення будете зазначати авторське право Готеля Під Темплем на скачаний й/або видрукуваний Вами матеріал.
Будь-яке інше копіювання чи використання інформації із сайту в інших електронних або друкованих джерелах без згоди Готеля Під Темплем забороняється. Якщо Вам буде потрібен дозвіл від Готеля Під Темплем на використання інформації з сайту чи встановлення посилання на нього з Вашого веб-сайту, відправте запит через контактну форму сайту.
2. Зміст сайту
Готель Під Темплем прагне в міру можливості забезпечувати точність і коректність інформації, доступної на веб-сайті. При цьому Готель Під Темплем не гарантує точності, своєчасності і повноти всіх даних, опублікованих на веб-сайті. Всі пропозиції не є обов'язковими. Ви погоджуєтеся з тим, що Готель Під Темплем має право вносити зміни до змісту чи технічніх специфікацій в будь-якій частині веб-сайту й у будь-який час на свій розсуд. Ви визнаєте, що такі зміни можуть ускладнити ваш доступ до веб-сайту, або зробити його неможливим.
3. Посилання
Веб-сайти чи сторінки, на які даються посилання, служать винятково інформаційним цілям і не рецензуються Готелем Під Темплем.
Готель Під Темплем не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках чи веб-сайтах, що належать третім особам, так само як не несуть відповідальності за будь-який збиток, що виник у користувача в результаті відвідування даних веб-сайтів за зазначеними посиланнями.
4. Конфіденційність інформації
Під час відвідування даного веб-сайту Готель Під Темплем може запитувати ваші персональні дані, до яких відносяться: Ваше ім'я й контактна інформація, дата народження, місце роботи й Ваша посада, дані кредитної картки, дати заїзду й виїзду, Ваші переваги при поселенні в готелі. Ваші персональні дані можуть бути використані з метою надання необхідних Вам послуг: бронювання номерів, членство в Програмах лояльності, розсилання новин і спеціальних пропозицій. Ваші персональні дані також можуть бути використані з метою поліпшення якості послуг Готелю-музей "Під "Темплем", проведення маркетингових досліджень, розсилання запрошень і інформації про нові послуги в Готелю-музей "Під "Темплем". Готель Під Темплем дотримується правил конфіденційності. Інформація може бути надана третім особам у виняткових випадках, передбачених чинним законодавством України, тільки з Вашої згоди відповідно до вимог закону "Про захист персональних данних".
5. Оферта
Розміщення інформації на цьому сайті є офіційною пропозицією (публічною офертою) Готелю Під Темплем і містить в собі всі істотні умови надання послуг (ст. ст. 633, 641 и гл.63 Цивільного кодексу України). Відповідно до п. 2 ст. 642 Цивільного Кодексу України  у разі прийняття споживачем послуг викладених на цьому сайті, умов придбання послуг та їх оплати шляхом натискання на кнопку "Оплатити" юридична або фізична особа, що проводить таким чином акцепт цієї оферти, стає споживачем послуг які надаються в Готелем Під Темплем та повністю погоджується з "Правилами проживання в Готелі-музей "Під "Темплем".
Цей договір між Готелем Під Темплем та споживачем носить характер публічної оферти та відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.
6. Інше
Готель Під Темплем не несе ніякої відповідальності за функціонування веб-сайту й не дають гарантії, що веб-сайт буде працювати без перерв чи без збоїв, а також, що дефекти будуть усуватися. Готель Під Темплем не гарантує сумісності Вашого комп'ютерного устаткування з веб-сайтом, а також не несе ніякої відповідальності за стан телефонних ліній і, обладнання що забезпечує Вам доступ до веб-сайту. Інформація, яку надаєте Ви, не повинна містити вірусів, «троянських коней», «хробаків» чи інших програм, що мають деструктивну функцію.
русский
english
І головна І   І історія І   І лоббі-бар І   І меню лоббі-бару І   І відгуки І   І права І
Договір публічної оферти на надання готельних послуг Готелем-музей "Під Темплем"
Договір про приєднання до договору публічної оферти на надання готельних послуг  Готелем-музей "Під Темплем"
Витяг з ЄДРФО ФОП Фріс Р.І.
Свідоцтво платника єдиного податку ФОП Фріс Р.І.
Витяг з ЄДРФО ФОП Фріс С.Е.
Свідоцтво платника єдиного податку ФОП Фріс С.Е.
76000, Україна, м. Івано-Франківськ
вул. Страчених, 7а, тел. 38 (0342) 595 333
офіційний сайт готелю